top of page

Ceník

DORI A LADA.jpeg

Celodenní svatební focení
13 000 Kč

V ceně celodenního svatebního focení je můj čas strávený na Vaší svatbě od příprav až po večerní zábavu, výběr a úprava fotek a zaslání fotek prostřednictvím internetového úložiště ke stažení. Upravené fotky posílám do jednoho týdne ode dne svatby. Vaše upravené svatební fotky uschovávám v záloze ve svém počítači po dobu jednoho roku.

IMG_7232.jpg

Předsvatební focení
2 000 Kč

Předsvatební focení a zároveň předsvatební schůzka spočívá v tom, že si společně vyzkoušíme párové focení, společně se poznáme a probereme veškeré potřebné podrobnosti ohledně Vaší svatby. Díky tomu pak Vaše svatební focení během Vašeho dne zabere méně času. Do tří dnů Vám pošlu vybrané a upravené fotky.

kávu

Předsvatební schůzka
0 Kč

Jako samozřejmost Vám nabízím možnost předsvatební schůzky, kde se společně poznáme a probereme veškeré potřebné detaily ohledně Vaší svatby.

IMG_7663.jpg

Rodinné, párové a těhotenské focení
2 000 Kč

Rodinné, párové a těhotenské focení probíhá zpravidla v exteriéru dle společně domluvené lokality (Praha a Středočeský kraj). Po focení zasílám náhled fotografií, kde si můžete vybrat fotky, které následně upravím. V základním balíčku je možné si vybrat 15 fotek, další fotka je za 100 Kč/kus. Upravené fotky Vám zašlu do 3 dnů od Vašeho výběru a budu je zálohovat ve svém počítači po dobu jednoho roku. Pokud focení bude probíhat v ateliéru, připočítává se k této ceně cena pronájmu ateliéru. 

bottom of page